Ревізійна комісія НСЖУ

Ревізійна комісія є контролюючим органом НСЖУ. З’їзд НСЖУ обирає на п’ятирічний строк голову та членів ревізійної комісії НСЖУ. Голова ревізійної комісії працює на громадських засадах. Засідання комісії проводяться водночас із засіданням правління НСЖУ та в інших випадках, визначених головою ревізійної комісії. Члени ревізійної комісії мають право брати участь у засіданнях правління та секретаріату НСЖУ з правом дорадчого голосу. Ревізійна комісія НСЖУ діє відповідно до Положення про неї, затвердженого з’їздом, та зокрема:

  • здійснює перевірку дотримання Статуту НСЖУ, виконання рішень з’їзду;
  • контролює правильність витрачання коштів Спілкою журналістів, регіональними організаціями НСЖУ;
  • вносить на розгляд керівних органів НСЖУ результати перевірок діяльності усіх структур НСЖУ;
  • перевіряє діяльність створених НСЖУ установ і організацій та заснованих підприємств;
  • контролює роботу з листами, розглядає заяви і скарги членів НСЖУ;
  • контролює дотримання вимог про прийом та виключення з членів НСЖУ.

Голова комісії:

Чамара Віктор Федорович - генеральний директор Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" (м.Київ). Народився 8 жовтня 1952 у с. Ковалівка на Полтавщині. Закінчив 1975 факультет журналістики Київського держуніверситету ім. Т.Г.Шевченка, 1986 - Академію суспільних наук у Москві. Розпочав журналістську діяльність у Радіотелеграфному агентстві України 1975, з того часу постійно працює в агентстві (Укрінформ, ДІНАУ). Пройшов шлях від оглядача до генерального директора (з травня 1999). Заслужений журналіст України. Удостоєний державних нагород і спілчанських журналістських відзнак. Автор ряду популярних книг. Тел.: (044) 226-24-69, 234-83-66 ф.

Заступник голови комісії:

Бурчо Йосип Олександрович - головний редактор редакційно-видавничої фірми "Прес-кур'єр" (м.Одеса). Народився 26 вересня 1951 у с. Добросілля Берегівського р-ну Закарпатської обл. Закінчив 1974 факультет журналістики Львівського держуніверситету ім. І.Франка. Починав журналістську діяльність у газеті "Чорноморська комуна" (нині - "Чорноморські новини") кореспондентом, згодом очолив відділ, майже десять років працював відповідальним секретарем. У 1991-1993 брав участь у становленні газети "Одеські вісті" на посаді відповідального секретаря. З весни 1993 знову повернувся до "Чорноморських новин", був оглядачем з суспільно-політичних проблем. 10 років тому організував випуск газети "Прес-кур'єр", засновниками якої стали Одеська обласна організація НСЖУ та трудовий колектив. Свою діяльність на посаді головного редактора "Прес-кур'єра" поєднував з роботою у "Чорноморських новинах". З 2001 працює тільки на посаді головного редактора "Прес-кур'єра". Одночасно з вдосконаленням газети, розширенням її тематики та збільшенням тиражу, колектив редакції активно розвиває різноманітну видавничу діяльність. Очолював Комітет статутного нагляду і захисту прав журналістів СЖУ. Заслужений журналіст України (1994). Нагороджений медаллю "За трудову відзнаку" (1987), Подякою Кабінету Міністрів України (2004). Володіє розмовною угорською. Тел.: (0482) 65-20-13, 65-20-17, 65-50-94 ф.

Члени комісії:

Безкоровайний Євген Іванович

Іванченко Наталія Григорівна - заступник голови правління Полтавської обласної організації НСЖУ, заступник генерального директора з телебачення обласної державної телерадіокомпанії "Лтава" (див. у "Регіональні організації НСЖУ").

Малієнко Алла Миколаївна

Романенко Валентина Іванівна - редактор валківської райгазети "Сільські новини" Харківської обл. Народилася 11 грудня 1957 у с. Шатівка Лозівського р-ну Харківської обл. Закінчила 1983 факультет журналістики Київського держуніверситету ім. Т.Г.Шевченка. Працює в пресі з 1975: коректор, кореспондент районного радіо, відповідальний секретар редакції, заступник редактора і з 1989 - редактор. Неодноразовий лауреат обласних творчих конкурсів "Часопис". Друкується не тільки в районній, айв обласній та центральній пресі. Водночас є вмілим організатором редакційного колективу й ініціатором запровадження прогресивних технологій з випуску газети. В січні 2001 першою серед районних газет України передала газету через Інтернет і з того часу друкується в ІВК "Балаклійщина", залучивши власним прикладом до централізованого друку вже понад 10 районок області. Веде активну громадську роботу. В 1994-1998 була депутатом Харківської облради. Член правління Харківської обласної організації НСЖУ. Наполегливо захищає на всіх рівнях права журналістів, працює над вдосконаленням чинного законодавства. Серед її останніх розробок -пропозиції з упорядкування питань власності, оподаткування, антимонопольних обмежень щодо "Укрпошти", концепція поетапного роздержавлення друкованих ЗМІ. "Сільські новини" два роки поспіль є серед переможців обласного конкурсу на краще висвітлення правової тематики. Тел.: (05753) 5-14-43.

Спірін В’ячеслав Федорович

Токарський Микола Миколайович

Трофімов Андрій Юрійович

Актуальне ↓