проголосувало
0 користувачів

Зміст цього розділу — все, що стосується конкурсів.

Конкурси →  Річне стажування для журналістів, які висвітлюють питання психіатрії

Журналісти всіх країн запрошуються до участі у конкурсі на отримання стипендії ім. Розалін Картер в області висвітлення питань психіатрії і психічних захворювань. Термін подачі заявок для участі в конкурсі 2010-2011 років: 19 квітня.


( Читати далі )
Написав
18.02.2010 в 18:37
|
0

Конкурси →  Конкурс журналістських розслідувань

«Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) оголошує відкриття Третього національного конкурсу на кращі журналістські розслідування, що висвітлюють корупцію в Україні. Мета Конкурсу – донесення до громадськості об’єктивної та неупередженої інформації про корупцію та протидію їй, підвищення інтересу суспільства до розслідувальної журналістики у сфері корупції, стимулювання розвитку розслідувальної школи в українській журналістиці та застосування представниками ЗМІ сучасних журналістських стандартів.

До участі у Конкурсі приймаються журналістські розслідування, що висвітлюють корупцію в Україні, оприлюднені в усіх типах ЗМІ України в період з 1 листопада 2008 року по 15 жовтня 2009 року за такими номінаціями:

Регіональний рівень:

«Краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію у регіональних друкованих ЗМІ та Інтернет-виданнях» – перше, друге та третє місця в кожному з чотирьох регіонів:

· Західний (Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька області),

· Південний (Автономна Республіка Крим, Севастополь, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Кіровоградська області),

· Північний (Сумська, Чернігівська, Полтавська, Черкаська, Київська, Житомирська, Вінницька області),

· Східний (Луганська, Донецька, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська області).

Національний рівень:

«Краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію у регіональних телерадіомовних ЗМІ» – перше, друге та третє місця.

«Краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію у національних друкованих ЗМІ та Інтернет-виданнях» – перше, друге та третє місця.

«Краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію у національних телерадіомовних ЗМІ» – перше, друге та третє місця.

«Головний приз Національного конкурсу на краще журналістське розслідування, що висвітлює корупцію» – гран-прі.

Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться на урочистій церемонії у Києві в листопаді 2009 року.

Якщо ви бажаєте взяти участь у Конкурсі, будь ласка, ознайомтеся із Положенням про Національний конкурс – 2009 та надішліть повну заявку на участь згідно із вимогами Положення на поштову адресу ІРРП до 16 жовтня 2009 року включно. Участь в Конкурсі автоматично означає ознайомлення та повну згоду учасників з цим Положенням.

Додаткові запитання ви можете поставити за номером 8-067-547-2233 або за адресою konkurs@irrp.org.uakonkurs@irrp.org.ua. На. веб-сайті ІРРП www.irrp.org.ua у відповідному розділі ви зможете перевірити реєстрацію вашої заявки та підтвердження про отримання ваших матеріалів.

Положення про Національний конкурс журналістських розслідувань, що висвітлюють корупцію в Україні, – 2009
Написав
31.07.2009 в 17:27
|
0

Конкурси →  Всеукраїнський конкурс на краще висвітлення реформування системи соціальної допомоги в Україні

Міністерство праці та соціальної політики України спільно з ЖФ Національної спілки журналістів України запрошують журналістів телебачення, радіо, друкованих та інтернет-видань взяти участь у Всеукраїнському конкурсі на краще висвітлення реформування системи соціальної допомоги в Україні.


( Читати далі )
Написав
31.07.2009 в 13:35
|
2

Конкурси →  Шукаємо майбутніх журналістів

Надія БАЛАНДІНА Голова оргкомітету, завідувач кафедри, професор Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка
Кафедра загального і слов'янського мовознавства та журналістики факультету філології та журналістики педуніверситету оголосила конкурс учнівських творчих робіт, написаних у жанрі, допису в газету, репортажу, есе, інтерв'ю та сценарію.


( Читати далі )
Написав
16.06.2009 в 17:16
|
1

Конкурси →  Конкурс для журналістів національних та регіональних ЗМІ

на краще висвітлення переваг пакувального матеріалу Тетра Пак для соків, нектарів та напоїв
«ПРОФЕСІЙНО ПРО КОРИСТЬ СОКУ У АСЕПТИЧНІЙ КАРТОННІЙ УПАКОВЦІ ТЕТРА ПАК»


( Читати далі )
Написав
27.04.2009 в 16:39
|
1

Актуальне ↓