проголосувало
0 користувачів

В цьому блозі будуть опубліковані матеріали, які тим чи іним чином стосуються стану і розвитку Інтернет. Розділ вважаю необхідним на сайті журналістської спільноти, бо завдяки Інтернету ви читаєте ці рядки… :)

Інтернет та суспільство →  10 соціальних мереж, до яких вас ніколи не впустять

Крім загальнодоступних «В Контакте» і Facebook, існують закриті приватні соціальні мережі, членство в яких є тільки для обраних — багатих, успішних, красивих і знаменитих людей.

«Для Боббі. Сейшели. Бар на західному узбережжі. Північний острів. Неділя. Зустрінемося там близько полудня, окей? Чмок від Девіда і Вікторії. Чао, Денні».

Якщо подібні повідомлення потрапляють на ваш e-mail по кілька разів на тиждень, то цілком можливо, що ви перебуваєте в одній з нових елітних соціальних мереж, створених для багатих, знаменитих, красивих або просто сильних світу цього. Іноді для всіх відразу.

Що відрізняє подібні мережі від Facebook і інших, так це те, що вони спочатку були зроблені як щось ексклюзивне, можливо, буквально для кількох сотень чи тисяч людей.

Зазвичай прийом туди здійснюється суворо за запрошеннями і після ретельної перевірки. Вже заздрите? Воно й видно. Але пам'ятайте, що сказав Гручо Маркс (Groucho Marx) у своїй телеграмі клубу «Фрайер» в Беверлі-Хіллз: «Я не хочу бути членом клубу, який буде приймати людей, як я».

Ми представляємо переклад статті порталу TechRadar, в якій розповідається про десять закритих соціальних мереж.


( Читати далі )
Написав
22.03.2010 в 15:00
|
0

Інтернет та суспільство →  Соціальна мережа запатентувала свою стрічку новин

Соціальна мережа Facebook запатентувала технологію створення й відображення новинної стрічки в соціальних мережах.


( Читати далі )
Написав
02.03.2010 в 11:54
|
0

Інтернет та суспільство →  Більше 6500 письменників відмовилися розміщувати свої книги в Інтернеті

Близько 6500 письменників відмовилися підписувати угоду з корпорацією Google, пов'язану з розміщенням книг в Інтернеті, повідомляє Lenta.ru.


( Читати далі )
Написав
02.03.2010 в 11:28
|
0

Інтернет та суспільство →  Підраховано точну кількість сайтів в Інтернеті

Дослідницька компанія Netcraft сьогодні опублікувала дані про кількість сайтів в Інтернеті за станом на 1 лютого 2010 року, повідомляє Cybersecurity.


( Читати далі )
Написав
02.03.2010 в 11:22
|
1

Інтернет та суспільство →  В Інтернеті представлений платіжний сервіс для підтримки творчих особистостей

Один із засновників торрент-порталу The Pirate Bay Петер Сунде розробив систему веб-платежів Flattr, яка допоможе користувачам підтримати матеріально улюбленого виконавця, режисера чи блоггера, передає Ruformator.


( Читати далі )
Написав
02.03.2010 в 10:51
|
0

Інтернет та суспільство →  Yahoo! і Twitter підписали угоду про партнерство

Корпорація Yahoo! і популярний сервіс мікроблогів Twitter підписали угоду про глобальне партнерство.
За умовами документа, записи користувачів Twitter будуть інтегровані в сервіси Yahoo!


( Читати далі )
Написав
01.03.2010 в 17:53
|
0

Інтернет та суспільство →  Американські вчені виявили систему заробітку на помилках в Інтернеті

Компанія Google за допомогою тайпсквоттеров щорічно заробляє сотні мільйонів доларів. Такі висновки зробили гарвардські вчені Тайлер Мур і Бенджамін Едельман, які провели масштабне дослідження проблеми тайпсквотингу — заробітку на помилках інтернет-користувачів при наборі доменних адрес і застарілих посиланнях.


( Читати далі )
Написав
01.03.2010 в 17:35
|
0

Інтернет та суспільство →  Google має намір відстояти плани зі створення цифрової бібліотеки

Представники компанії Google будуть відстоювати в суді Нью-Йорка плани створення найбільшої в світі цифрової бібліотеки, повідомляє BBC.
Суддям належить вислухати думки сторін з приводу договору між інтернет-гігантом і американськими авторами та видавцями.
В ході судових засідань свою думку зможуть висловити в цілому 26 зацікавлених сторін, у тому числі представники Німеччини і Франції. У кожної зі сторін буде лише по п'ять хвилин на те, щоб аргументувати свою позицію.

( Читати далі )
Написав
01.03.2010 в 17:33
|
0

Інтернет та суспільство →  Google індексує в реальному часі конетент соціальної мережі

MySpace стала першою соціальною мережею, публічний контент якої в реальному часі індексується Google.
Ініціатива зарахування до результатів пошуку загальнодоступного вмісту соціальних мереж була запущена на початку грудня минулого року. Тоді Google оголосила про індексацію Twitter-повідомлень, пообіцявши подальше розширення за рахунок партнерства з соціальними мережами Facebook і MySpace, агрегатором FriendFeed, сервісами мікроблогів Jaiku і Identi.ca.

( Читати далі )
Написав
01.03.2010 в 17:31
|
0

Інтернет та суспільство →  Пошукові алгоритми "навчаються" оцінювати сайти, як жива людина

Врахування географічного розташування користувача незабаром удосконалить якість обробки запитів у пошуковій системі Google. Про такі перспективи пошукової оптимізації в коментарі ІТ-ІМК розповіла SEO-фахівець Олена Камська.

( Читати далі )
Написав
01.03.2010 в 17:29
|
0

Інтернет та суспільство →  Представлено версію інтернет-пошуку по голосу

Під час презентації на виставці Mobile World Congress-2010, що проходить у Барселоні, головний виконавчий директор компанії Google Ерік Шмідт продемонстрував демоверсію пошуку по голосовому запиту, повідомляє Engadget.

( Читати далі )
Написав
01.03.2010 в 17:27
|
0

Інтернет та суспільство →  У Рунеті з'явився сервіс, присвячений покупкам

Російське відділення пошукової інтернет-системи Google представило новий інструмент «Покупки», що дозволяє шукати товари і дізнаватися ціни, не залишаючи сайт, повідомляє «Компьюлента».


( Читати далі )
Написав
01.03.2010 в 16:52
|
0

Інтернет та суспільство →  Левый Фронт мстит за закрытие Torrents.ru

Левый Фронт символически опечатал офис «Ру.центра» на Ленинградском проспекте, протестуя против закрытия известного интернет-ресурса Torrents.ru. Активисты повесили таблички «Закрыто» на дверях компании, а также разметили поблизости плакаты с лозунгами «Руки прочь от торрентов!», «Копирайт — на свалку истории!»

( Читати далі )
Написав
01.03.2010 в 15:59
|
0

Інтернет та суспільство →  Компанія Google має намір зайнятися оцифровуванням текстів з друкованих ЗМІ

Нова технологія дозволить зібрати воєдино графічно різнорідні елементи статті — заголовки, текст та ілюстрації. Винахід допоможе видавцям газет і журналів скласти електронний архів публікацій.
Технологія, запропонована Google, передбачає два етапи розпізнавання: сегментування блоків і сегментування статей. У ході сегментації блоків програма розбиває статтю на окремі елементи — текст, заголовки, підзаголовки, картинки, а потім визначає, належать ці елементи до однієї статті або до різних, і встановлює послідовність, в якій вони повинні бути розташовані.

Джерело: IT-ІМК
Написав
01.03.2010 в 15:50
|
0

Актуальне ↓