Блог им. Hanna →  Журналісти запросили краян на виставку фоторобітЖурналісти м.Охтирки вирішити відзначити 50-річчя Спілки та своє професійне свято, організувавши виставку власних фоторобіт.
Експозицію презентували 1 червня у виставковому залі місцевого краєзнавчого музею. На світлинах – герої газетярських публікацій, пейзажі рідного краю, жанрові сценки.
Організатор акції – місцева первинна журналістська організація НСЖУ, яка проіснувала в місті менше року. Ініціативу підтримали майже всі медіа Охтирки. Таким чином, експозиція під назвою «Знайди себе на фото» стала першою ластівкою на шляху об’єднання розпорошених журналістських сил регіону. Існуючи у рамках жорсткої конкуренції, видання не рідко диктують журналістам політику відчуження та не сприйняття. Ініціативна група поставила за мету подолати негативну практику протистояння всередині вузького професійного кола, залучаючи колег до роботи над спільними проектами.
Під час урочистостей члену Національної спілки журналістів України, редактору районної газети «Вишневий цвіт» Аллі Дзюбі було вручено відзнаку Національної спілки – Почесну грамоту за багаторічну сумлінну працю.
Написав
03.06.2009 в 09:56
1


Вставка зображення
Файл:
Посилання:
Вирівнювання:
Опис:
коментарі(1): 
Вітаю з початком!
Успіхів Вам!
Написав daraGan, 03.06.2009 в 09:56
 0  

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі. Авторизуйтеся, будь ласка, або зарегистрируйтесь, якщо не зареєстровані.

Актуальне ↓