Блог им. Hanna →  АртВагонетка

Хто полюбляє художню кераміку? Особисто я, так. Мені страшенно подобається мистецьке вміння художників бачити звичні для кожного предмети в їхній абсолютно новій сутності. Як це зробили нещодавно у Сумах учасники пленеру

«Артвагонетка»

.
Сумський фарфоровий залишився єдиним в Україні діючим підприємством, що виробляє порцеляновий посуд. Решта не витримали. Важко й сумчанам, але тут не тільки намагаються працювати у надскладних умовах, а ще й підтримують ідеї художників.
Студенти Львівської академії мистецтв запропонували провести на базі підприємства міжнародну акцію, темою якої стала чашка. Стараннями самих студентів та художників з Мінська, Вроцлава, С.Петербурга і Москви вдалося створити експозицію, яка після презентації в Сумах, продовжить свою подорож виставковими залами Львова та Вроцлава.
Художня кераміка – річ вимоглива до технології і фінансів. Іноді здається, що вона вже вимерла, як вид. Студенти зі Львова, вони ж випускники Сумського училища мистецтв, вчасно нагадали, що мистецтво-таки існує.Написав
02.06.2009 в 23:33
2


Вставка зображення
Файл:
Посилання:
Вирівнювання:
Опис:
коментарі(2): 
СУПЕР!!!
Як розумію роботи авторські. А вони у продаж потрапляють?
Написав daraGan, 02.06.2009 в 23:33
 0  
Звісно авторські.Є ще решта не менш цікавих. Зараз, я думаю, вони у Львові.На першому фото — робота студента Львівської академії мистецтв Юрія Мусатова, саме йому присудили першу премію пленеру (серед інших студентських робіт). Інша — це роботи відомого білоруського художника Лявона Трацевського (працює на кафедрі кераміки Білоруської академії мистецтв).
Написав Hanna, 02.06.2009 в 23:33
 0  

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі. Авторизуйтеся, будь ласка, або зарегистрируйтесь, якщо не зареєстровані.

Актуальне ↓