Блог им. Hanna →  Велоакція до дня журналіста


Своє професійне свято журналісти Охтирки, що на Сумщині, відзначили велоакцією «Журналісти з громадою».

Ідея виникла ще минулого року, коли місцевий осередок Національної спілки журналістів України планував свою роботу на рік прийдешній. Девіз «Охтирці 370» виник по ходу, бо як стверджують дослідники, саме стільки років виповнюється Охтирці цьогоріч.
Склавши маршрут руху, а він проходив пам’ятними місцями районного центру, журналісти місцевих друкованих та електронних ЗМІ прагнули привернути увагу громади до історичної і культурної спадщини міста. Справа в тім, що Охтирка, яка має досить насичену за фактажем історію, протягом років багато в чому розгубила її матеріальну складову. Мета акції – спонукати громаду до проактивного ставлення до міста, в якому живеш і спільними зусиллями віднайти забуті фішки або ж створити нові іміджеві міфи, що покращать туристичну привабливість регіону.
Чому вибрали велосипед як засіб проведення акції? Бо донедавна велосипед був найпопулярнішим видом транспорту в Охтирці.
Написав
07.06.2011 в 12:32
0


Вставка зображення
Файл:
Посилання:
Вирівнювання:
Опис:

Тільки зареєстровані і авторизовані користувачі можуть залишати коментарі. Авторизуйтеся, будь ласка, або зарегистрируйтесь, якщо не зареєстровані.

Актуальне ↓