Листи до Спілки →  УВАГА, КОНКУРС!

УВАГА, КОНКУРС!

Видавнича група «Життя» (м. Львів) оголошує конкурс сценаріїв для зйомок трьох короткометражних фільмів у Львові.
Перше місце – 300,00 грн, друге – 200,00 грн, третє – 100,00 грн.
Якщо ви романтична та творча особистість і вас цікавить самореалізація в новому проекті – ви можете бути учасником нашого конкурсу.
Нас цікавлять зворушливі до сліз романтичні історії кохання зі щасливим або трагічним закінченням. Фільми можуть (але не обов’язково) торкатися актуальних сучасних проблем молоді.
Основний формат для наших історій – «Віньєтки», тобто ролик/фільм має складатися з декількох сцен, пов’язаних спільною сюжетною історією, яка розвивається від сцени до сцени. Зауважте, що тексту має бути не багато. Весь фільм має бути побудованим на відчуттях і переживаннях.
Обов’язково напишіть про ваше бачення музики до фільму, яка мала б підсилити сцени вашої історії.
Увага! Без письмової згоди автора на використання його творчого доробку сценарії не братимуть участі в конкурсі.
Сценарії надсилайте на електронну та поштову адресу: mks@mail.lviv.ua. Поштова адреса журі конкурсу: м. Львів, п/с 1623, 79016.
Написав
18.11.2010 в 15:45
|
0

Інтернет та суспільство →  10 соціальних мереж, до яких вас ніколи не впустять

Крім загальнодоступних «В Контакте» і Facebook, існують закриті приватні соціальні мережі, членство в яких є тільки для обраних — багатих, успішних, красивих і знаменитих людей.

«Для Боббі. Сейшели. Бар на західному узбережжі. Північний острів. Неділя. Зустрінемося там близько полудня, окей? Чмок від Девіда і Вікторії. Чао, Денні».

Якщо подібні повідомлення потрапляють на ваш e-mail по кілька разів на тиждень, то цілком можливо, що ви перебуваєте в одній з нових елітних соціальних мереж, створених для багатих, знаменитих, красивих або просто сильних світу цього. Іноді для всіх відразу.

Що відрізняє подібні мережі від Facebook і інших, так це те, що вони спочатку були зроблені як щось ексклюзивне, можливо, буквально для кількох сотень чи тисяч людей.

Зазвичай прийом туди здійснюється суворо за запрошеннями і після ретельної перевірки. Вже заздрите? Воно й видно. Але пам'ятайте, що сказав Гручо Маркс (Groucho Marx) у своїй телеграмі клубу «Фрайер» в Беверлі-Хіллз: «Я не хочу бути членом клубу, який буде приймати людей, як я».

Ми представляємо переклад статті порталу TechRadar, в якій розповідається про десять закритих соціальних мереж.


( Читати далі )
Написав
22.03.2010 в 15:00
|
0

Книжкова полиця →  Економіка вітчизняних змі

Гуревич С.М. — Навчальний посібник для вузів

Мета посібника — дати студентам уявлення про економіку засобів масової інформації (ЗМІ) як особливої галузі практичної діяльності і пов'язаного з нею наукового знання.
Показати роль економічного фактора у виникненні та розвитку журналістики.

Посібник допоможе виробленню у студентів первинних навичок в області редакційного менеджменту та маркетингу.
Ця книга повинна сприяти формуванню у професійних журналістів економічного мислення, розуміння своєї ролі у зміцненні економічної бази видання та підвищення його конкурентоспроможності.

Перейти до тексту
Написав
10.03.2010 в 12:21
|
0

Книжкова полиця →  Соціологічні дослідження ТБ та реклами

Коробіцин Владислав, Юдіна Олена

У представленій книзі зроблена спроба осмислити в ретроспективі досвід вивчення соціологами проблем телебачення та реклами.

На підставі конкретних соціологічних досліджень, проведених авторами та їхніми колегами, простежуються процеси зміни телепростору, починаючи з кінця вісімдесятих років XX століття.
У роботі також аналізуються підходи до вивчення аудиторії радіо і ТБ. Описуються фактори, що впливають на розміри аудиторії, соціально-психологічні особливості, настрої та вподобання глядачів і слухачів.
Книга розрахована в першу чергу на студентів та викладачів факультету журналістики і соціології. Але, без сумніву, вона може бути корисна співробітникам редакцій електронних ЗМІ, журналістам-практикам. А також усім тим, хто цікавиться теорією і практикою телебачення.
Написав
10.03.2010 в 12:11
|
0

Книжкова полиця →  Реклама і масова культура. Служниця чи пані?

Учнів Вікторія

Унікальність видання полягає в тому, що незважаючи на велику кількість літератури по рекламі, що є на книжковому ринку, до цього часу ні одна з книг прицільно і комплексно не розглядає рекламу в просторі масової культури.
Автор аналізує історичні витоки та основні напрямки взаємодії реклами з різними аспектами масової культури, а також причини лідерства рекламних технологій у масовій культурі.

Для студентів, що навчаються за спеціальностями 'Журналістика' і 'Реклама', а також іншим гуманітарно-соціальних спеціальностями. Видання ілюстроване.
Написав
10.03.2010 в 12:04
|
0

Книжкова полиця →  Рекламний текст у сучасних ЗМІ

Назайкін Олександр

Як створюються ефективні рекламні тексти?

На основі зарубіжного та вітчизняного досвіду автор докладно і популярно роз'яснює це питання.

У книзі розглянуті всі основні аспекти та етапи роботи над сучасним рекламним текстом.
Книга розрахована на читачів, які за родом своєї діяльності займаються рекламою в рекламних відділах компаній, засобах масової інформації, в рекламних агентствах.
Буде корисна також студентам і викладачам дисциплін, пов'язаних з рекламою.
Написав
10.03.2010 в 11:59
|
0

Книжкова полиця →  Реклама в економічній структурі ЗМІ

Щепілова Галина Германівна

Завдання запропонованого навчального посібника — показати, що реклама є основним фінансовим джерелом для незалежних засобів масової інформації.

У книзі читач знайде відповіді на питання, як вписується реклама в сучасний маркетинговий процес, як організовано продаж реклами в різних ЗМІ, як поєднується реклама та журналістика в рамках єдиного медійного продукту.

У посібнику представлені плани лекційних та семінарських занять, питання для обговорення, теми для рефератів, зразкові теми курсових і дипломних робіт.

Книга призначена в першу чергу студентам, які вивчають менеджмент і маркетинг сучасних ЗМІ.

Може бути цікава співробітникам відділів реклами і маркетингу ЗМІ, а також інших учасників рекламного ринку — рекламодавцям і рекламним агентствам.
Написав
10.03.2010 в 11:43
|
0

Книжкова полиця →  Вплив засобів масової інформації та інших джерел на формування здорового способу життя дітей та молоді

ЗМІ як особливий чинник впливу на формування способу життя особистості. Вплив ЗМІ на формування здорового способу життя молодої особистості.

Вплив різних сфер життєдіяльності на формування здорового способу життя молодої людини та роль ЗМІ у цьому процесі.

Окремі складові здорового способу життя молоді та роль ЗМІ у їх посиленні.

Перейти за посиланням
Написав
10.03.2010 в 11:38
|
0

Досвід колег →  "Донбасс" покоряет вершины!

Сегодня в свет вышел 22-тысячный номер региональной газеты «Донбасс». Это большое событие для многочисленных читателей и авторов издания. Радует, что пришло оно вместе с очередной победой: в марте тираж «Донбасс. Недели» увеличился за счет подписки до 46 тысяч экземпляров.

Коллектив редакции с гордостью отмечает: старейшее и авторитетнейшее в области издание успешно преодолевает кризис, постоянно обновляется, находит новые пути к умам и сердцам земляков. Пути эти известны: правдиво, взвешенно, оперативно рассказывать обо всем, что происходит в нашей жизни; поддерживать людей добрым словом, советом, помогать им выжить в это непростое время; наконец, защищать их, выступать за справедливость.

Эти качества «Донбасса» закладывались десятилетиями.


( Читати далі )
Написав
04.03.2010 в 19:15
|
0

Досвід колег →  Із журналістикою рахуються, якщо вона високоморальна, високопрофесійна...

Заступник генерального директора ОДТРК «Лтава» з питань телебачення, перший заступник голови обласної організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Наталія Іванченко присвятила роботі в засобах масової інформації більше тридцяти років. Енергійності та ініціативності Наталії Григорівни багато молодих колег можуть лише позаздрити.

Втім, Наталія Іванченко запевняє, що жодного секрету вічної молодості душі у неї немає. «Я просто живу, займаючись улюбленою справою, мені все цікаво», — говорить вона. А невичерпним джерелом натхнення слугує творчість, журналістика, що увійшла в її життя ще в шкільні роки.


( Читати далі )
Написав
04.03.2010 в 18:57
|
0

Досвід колег →  50 лет херсонской обласной газете "Новий день"

«Ленінський прапор» (Новий день) читали и уважали

«Наша „молодежка“ была очень популярна, — говорит начальник штаба Всесоюзной ударной комсомольской стройки „Каховская оросительная система“ в 1970-е годы, а ныне главный инженер Каховского коммунального предприятия „Житловик-Свєтлово“ Ярослав Бабак. В то время журналисты „Ленінського прапора“ постоянно бывали на строительстве Каховского магистрального канала, писали о рабочих и учредили вымпел для лучшей комсомольской бригады. Сегодня по публикациям в нашей газете можно составить подробную историю той великой стройки, узнать о людях, их достижениях и удачах, трудовых буднях и трудовых подвигах.


( Читати далі )
Написав
04.03.2010 в 18:33
|
0

Досвід колег →  За що я люблю «НОВИЙ ДЕНЬ»?

Валентина КОСТЕНКО, голова Великокопанівської сільської ради Цюрупинського району.
—Дуже приємно, щоу вашій газеті багато цікавих матеріалів про село. Напевно, жодне інше видання в області так широко іро тяжкі будні селян не пише. Скажу без перебільшення: «Новий день» для мене як настільна книга. З нього дізнаюся про успіхи та розчарування, злети та падіння сусідніх сіл та рай центрів. Ви — це приклад дійсно незалежної, об'єктивної преси XXI століття.
Але хотілося б побажати творчому колективу редакції побільше писати про наш район. Це наша улюблена газета, ми недалеко від обласного центру, а журналісти приїжджають нечасто. З ювілеєм вас, друзі!


( Читати далі )
Написав
04.03.2010 в 18:19
|
0

Інтернет та суспільство →  Соціальна мережа запатентувала свою стрічку новин

Соціальна мережа Facebook запатентувала технологію створення й відображення новинної стрічки в соціальних мережах.


( Читати далі )
Написав
02.03.2010 в 11:54
|
0

Інтернет та суспільство →  Більше 6500 письменників відмовилися розміщувати свої книги в Інтернеті

Близько 6500 письменників відмовилися підписувати угоду з корпорацією Google, пов'язану з розміщенням книг в Інтернеті, повідомляє Lenta.ru.


( Читати далі )
Написав
02.03.2010 в 11:28
|
0

Інтернет та суспільство →  Підраховано точну кількість сайтів в Інтернеті

Дослідницька компанія Netcraft сьогодні опублікувала дані про кількість сайтів в Інтернеті за станом на 1 лютого 2010 року, повідомляє Cybersecurity.


( Читати далі )
Написав
02.03.2010 в 11:22
|
1
←  сюди    туди  →
1 2 3 4 5

Актуальне ↓